איך למצוא טיסות זולות?

איך למצוא טיסות זולות?

מי שמשתף לא מפחד 💪

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

זה לא באמת משנה אם אתם רוצים לטוס לגיחה קטנה ברודוס או ל-60 יום טיול חוצה עולם, עולם הטיסות משתנה בקצב מסחרר ומי שיבחרו לעמוד בקצב ולהכיר את השיטות הכי טובות למצוא את הטיסות הזולות ביותר הם אלה שימצאו את עצמם מטיילים בעולם וטסים קצת יותר מהישראלי הממוצע.

אם תקראו את המאמר הבא אני מבטיח לכם שדרוג משמעותי לכישורי מציאת הטיסות שלכם. אני אפתח ואגיד שאם אתם מסוג האנשים שאוהבים שעושים בשבילם הכל, עצרו כאן ופשוט תתקשרו לסוכנות שאתם הכי אוהבים. כאן זה לא עובד ככה.

הבהרה קטנה לקהל המקצוענים. סחבוק הוא שותף מלא של skyscanner וכל הטיסות "מיובאות" ישירות מהדטהבייס של מנוע החיפוש הטוב ביותר בעולם (סקייסקנר כאילו דה). סחבוק מחובר ישירות לAPI של סקייסקנר ובכך מאפשר לנו להשתמש בכל היתרונות שלו. 

אז איך באמת אפשר למצוא טיסות זולות?

1. זה לא הגיל זה התרגילגם אם אתם לא אנשים של אינטרנט ברוב המקרים תהליך של כרטוס טיסה הוא דיי פשוט ויסתכם בעבודה של פחות מ-20 דק'.
החששות שמלווים אותנו בעת כרטוס עצמאי הן בד"כ לא מוצדקות. למה אתם שואלים?
הסיבה היא חוסר בhטחון או ניסיון ורחשים מכל המדיה שאומרים לנו שעדיף לנו לא לעשות את זה לבד. אבל האמת היא שונה, שונה מאד.
כבר יותר מ-6 שנים שאני מכרטס את כל הטיסות שלי לבד. נהנה לטייל בעולם עם בת הזוג שלי, חברים ומשפחה וכל זה במחירים שבד"כ נשמעים כמו בדיחה.
למילאנו טסנו 9 חברים עם מלון מרכזי, רכב מסוג מרצדס CLA500 וטיסות ישירות ב-892 ש"ח לאדם. לפאפוס טסנו 6 חברים עם רכב מיני, טיסה ישירה ומלון מרכזי ב-325 ש"ח.
את האמת, לא ממש התאמצתי כדי למצוא את הטיסות הזולות האלו, פשוט השתמשתי בשיטות שנמצאות ממש כאן למטה.

שנתחיל במדריך מציאת טיסות זולות?

2. לסגור את הטיסה ורק אז לקחת חופש – כלל מספר 1 בסגירת הטיסות והוא אחד החשובים לטעמי הוא ההרגל המשוגע הזה שבו אנו לוקחים חופש מהעיסוקים שלנו ו\או מהעבודה ורק את מחפשים טיסות. ואני שואל למה?
נכון, אם יש אילוצים שלא ניתן לזוז מהם אפילו לא ביום, ילדים, בתי ספר ובכללי אילוץ שלא ניתן לזוז ממנו המצב הוא שונה.
אך אם לא כך המצב. למה לסגור קודם חופש ואז לנסות למצוא את הטיסה? ברגע שעשיתם מהלך כזה אתם בעצם "כופים" על עצמכם את מחירי הטיסה לאותו התאריך ולא תהיה לכם אופציה להוזלה משמעותית. במקרה כזה אני תמיד ממליץ לבדוק את אותם התאריכים בעמוד טיסות זולות שלנו ובעוד 2 אתרים או סוכנויות ישראליות. איפה שמצאתם את המחיר הטוב ביותר פשוט תכרטסו.
אז למה בעצם לסגור טיסה ורק אז חופש? פשוט! ברגע שיש לכם גמישות, אפילו קלה – האופציות שלכם הרבה יותר טובות. לעיתים, לזוז כמה ימים אחורה או כמה ימים קדימה מתאריכי היעד שבחרנו לנו יכולים להוזיל את הטיסה במאות דולרים.
לכן, אנחנו קודם כל נחפש את הטיסה הזולה ביותר בטווח התאריכים שלנו ורק לאחר מכן נסגור חופש מהעבודה ומהעיסוקים שלנו. 

3. האלגוריתם שימצא לכם את הטיסות הכי זולות – עד לפני חצי שנה הייתי ממליץ לכולם לעשות "חיפוש גמיש" כזה שמאפשר לי בתאריכון לזוז עצמאית – יום אחורה או כמה ימים קדימה.
אני עדיין ממליץ על השיטה הזו, אך לא לפני שאספר לכם שיש דרך חדשה למצוא טיסות זולות.
זוכרים את הסעיף הקודם? גמישות = אופציות למצוא טיסות זולות יותר.
אם עוד לא הכרתם את הבוט שלנו שווה שתעשו את זה היום.
ישבנו יותר מחצי שנה להבין את הצורך של התייר הישראלי ואיך בעצם אפשר למצוא את הטיסות הכי זולות.
אז מה הבוט שלנו עושה בעצם? שאלת מיליון הדולר.
הבוט עושה את מה שאנחנו עושים ידנית ואת מה שאמליץ לכם לעשות כנראה באחד הסעיפים למטה רק בצורה אוטומטית שלא מצריכה מאיתנו מאמץ.
בבוט יש לכם את האופציה לבחור יעד מסוים, נניח "ברלין" ומיד לאחר מכן לבחור חודש מסוים נניח "מרץ" והבוט יתחיל סריקה מלאה של כל הטיסות היוצאות מבן גוריון לברלין בחודש מרץ. האלגוריתם שפיתחנו מאפשר לבוט לעשות את אותן פעולות שאנו נעשה ידנית רק בכמה שניות בודדות.
הבוט יסרוק את כלל הטיסות וימצא לכם את הטיסות הכי זולות לאותו החודש בתרכובות שונות של ימים. כך תוכלו בוודאות למצוא את הטיסה הכי זולה עם מספר הימים שתרצו.
אז במקום לחפש ידנית ולנסות למצוא טיסה זולה לבד, פשוט תשלחו את הבוט שלנו לחפש עבורכם. אני מבטיח לכם שתוך פחות מ10 שניות אתם תקבלו מגוון אופציות לטיסות הכי זולות שיש באותו החודש לאותו היעד שבחרתם.

אחד הדברים שאני הכי מתגאה בהם הוא השדרוג האחרון שעשינו לבוט.
גמישות אמרנו, נכון? מגניב!
מה אם אני אגיד לכם שבבוט שלנו אתם יכולים גם לחפש טיסה בתאריך מדויק שבו אתם חושקים לטוס, הבוט ימצא לכם אותו זו הבטחה.
אבל מעבר לכך הוא יחפש לכם שדרוג. למה אני מתכוון – שימו לב.
נניח חיפשתם טיסה לאמסטרדם ל-6 לילות בחודש יוני מתאריך 1.6.19 עד תאריך 6.6.19 והבוט מצא לכם את הטיסה שלכם ב$270.
באותו הרגע מאחורי הקלעים בלי שתרגישו הבוט שלנו יתחיל לרוץ על חיפושים לכל הטיסות הכי זולות למשך 6 לילות לאמסטרדם בחודש יוני. באם ימצא לכם עוד כמה אופציות הוא פשוט יציג אותם בפניכם.
אם הייתי אומר לכם שאתם עדיין תטוסו לאמסטרדם באותה טיסה ישירה רק בתאריך אחר אבל זה יעלה לכם $120 (שזה פחות מחצי מהתאריך שלכם), לא הייתם שוקלים זאת ברצינות? בדוק שכן!!

4. אנחנו עובדים בשבילכם – באתר סחבוק תוכלו למצוא את שירות הVIP שלנו, שהוא בעצם מאפשר לכם ללא מאמץ למצוא את הטיסה שלכם. כל מה שאתם צריכים לעשות זה פשוט להזין את הפרטים של הטיסה שלכם, את פרטיכם האישיים ואחרי כמה דק' שאנחנו נחפש בשבילכם – אנחנו נשלח לכם מייל עם הטיסה שאותה חיפשתם ובשאיפה לעוד כמה אופציות זולות יותר לאותו החודש – לאותו היעד – רק לתאריך שונה.

5. מנוע החיפוש הטוב בעולם – ברוכים הבאים לסחבוק. פירקנו ושברנו לגורמים את מנוע החיפוש של סקייסקנר. לקחנו את כל היתרונות של מנוע החיפוש שלטעמנו הוא הטוב בעולם ושדרגנו אותם מעט.
מנוע החיפוש של סחבוק ישווה בשבילכם את הטיסות מבין מאות אתרים בארץ ובעולם ויביא לכם את הטיסה הכי זולה שהוא יכול למצוא.
אתם קולטים? סחבוק, מיזם קטן בישראל שמשווה בין מחירי הטיסות של כל האתרים הכי גדולים שיש.
בסחבוק תוכלו להשוות מחירים בין אתרים כמו Kiwi, גוליבר, Hidden Flights, אליס, KLM, WizzAir, JetaBoard, טלטוס ועוד המון אתרים.
בסחבוק תוכלו גם למצוא טיסות ממאות חברות תעופה כמו Aegean Airlines, Air France, Austrian Airlines, EL AL, Lufthansa ועוד רבים וטובים. 

6. חיפוש גמיש זה שם המשחק – אז אם אתם מסוג האנשים שעדיין אוהבים את זה אולד סקול, לא רוצים שרובוט ימצא לכם את הטיסות הכי זולות, אתם יכולים לעשות את זה בעצמכם.
באתר סחבוק תוכלו למצוא מנוע חיפוש טיסות גמיש שיציג לכם את המחירים "לייב" על לוח השנה.
כל מה שאתם צריכים לעשות זה לחפש באתר ובעת בחירת התאריכים פשוט לבחור "חפש עפ"י חודש". ברגע שבחרתם את היעד והחודש הרצוי, יפתח לכם לוח שנה עם טיסות יוצאות וטיסות חוזרות ובעצם אתם, תוכלו לראות בכל עת את מחירי הטיסות שמתאימים לכם ולנסות להוזיל את הטיסה שלכם עוד קצת.

7. להיות מעודכנים בהכל – נכון, עם כל השיט שאנו צורכים ביום יום שלנו זה לא יהיה קל, אבל היי! בשביל זה בדיוק פתחנו את קבוצת הפייסבוק שלו " סחבוק – טיסות זולות" ולא במקרה יש בה יותר מ – 68,000 חברים פעילים, סרטונים, מדריכים, מתנות ועוד הרבהההה דברים טובים. אז למה אתם מחכים?
הצטרפו לקבוצה ע"י לחיצה כאן

8. קהילות וחברים שאתם חייבים להכיר –  סחבוק זה יותר מקבוצה אחת ואתר עם מנוע חיפוש, יש לנו עוד מגוון קהילות שאתם חייבים להכיר.
ראשית, אם אתם אנשים שאוהבים הכל, כאן ועכשיו אתם חייבים להתחבר לטלגרם שלנו, אנו מקפידים להעלות שם טיסות זולות על בסיס יומי, לחצו כאן כדי להתחבר.

קהילת כרטיסי טיסה למכירה – רוצים לקנות כרטיס יד שניה ואולי בכלל למכור? בואו לגלות את כל ההזדמנויות המטורפות בקבוצה שלנו, לחצו כאן כדי להתחבר.

קהילת חו"ל לכולם – המקום שלכם להתעדכן בחדשות ולשאול את כלללל השאלות שאתם רוצים. לחצו כאן כדי להתחבר.

קהילת אל תצא תייר – המקום שלכם ללמוד מטעויות של אחרים וגם לחלוק טעויות שלכם. כל סיפורי העקיצות שאתם חייבים להכיר. לחצו כאן כדי להצטרף.


אז בין אם אתם אנשים שאוהבים שיעשו להם הכל או אנשים שאוהבים לעשות את הכל לבד. סחבוק – הכתובת הכי טובה בשבילכם למצוא את הטיסות הכי זולות.
מנוע חיפוש על בסיס סקייסקנר בחיבור ישיר לAPI ולכל היכולות של מנוע החיפוש, כלים מתקדמים ויעלים שיהפכו את חווית חיפוש הטיסות שלכם להרבה יותר נחמדה מבעבר, שירות שליחת טיסה עד למייל שלכם בדיוק כפי שאתם אוהבים ועוד הרבה דברים טובים כמו קהילות מקומיות, מקום לספר על החוויה שלכם כשחזרתם מחו"ל וקבוצת פייסבוק עם יותר מ65,000 חברים פעילים.
אם אתם חיים, אוהבים, נושמים, מעריצים את עולם הטיסות ואת העולם שלנו בכלל, סחבוק הוא המקום בשבילכם.

ואם יש לכם עוד טיפים או דרכים משלכם למצוא את הטיסות הכי זולות, פשוט שלחו לנו מייל דרך האתר ואני מבטיח לכם שאדאג להוסיף את השיטה למאמר עם קרדיט מלא כמובן.

שלכם ובשבילכם, ליאור 

מאמרים נוספים שיעניינו אותך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

😱

ב-$99 גם לכלב שלך תרצה לקנות כרטיס טיסה

חדש! קבלו למייל טיסות עד $99 שלא מתפרסמות בשום מקום!

אז לאן בא לך לטוס?