מה זה סחבוק בכלל?

שמעו קטע, אנחנו ב- 2019 ואין שום סיבה שלא תזמינו את הטיסה הבאה שלכם בעצמכם דרך האינטרנט! זה אפשרי, זה קל, זה זול יותר וזה בכלל לא מפחיד כמו שזה אולי נשמע. ואם אתם פה, כנראה שאתם יודעים את זה.

אז הי, אנחנו סחבוק! לא בדיוק סוכנות תיירות, לא רק מנוע חיפוש ובטח שלא רק בלוג. אנחנו קצת מהכל, ובינינו, סחבוק זה קודם כל קהילה. קהילה שהמטרה שלה זה ללמוד ביחד ולעזור זה לזה למצוא את הטיסה הכי זולה ליעד שבא לכם לעוף אליו. אז ברוכים הבאים ותודה שבחרתם לטוס איתנו. הדיילים שלנו יעברו ביניכם ויציעו לכם מדריכים מפורטים, המלצות גולשים וכלים שיעזרו לכם לכרטס במחיר שאף סוכן נסיעות לא יגלה לכם. הדקו חגורות, ממריאים! ✈

אז מה מחכה לך כאן?

קחו את הכסא לאחור, אצלנו במטוס זה מותר

אתם איתנו בקבוצה?

יש לנו 70,000 חברים (אנד קאונטינג!) שמקבלים באופן שוטף טיפים, המלצות, מענה על שאלות והתראות על טיסות זולות.
בואו גם, כיף שם!

whatsapp

דברו עם מקומיים בוואטסאפ

סחבוק סידר לכם קבוצות הוואטסאפ מקומית שמופעלת על ידי נציגי הקהילה שלנו בעשרות יעדים בעולם. הם גרים שם, מכירים כל פינה ויהיו שם עבורכם, לכל שאלה.

תגידו יפה שלום לבוטי

סתכלו רגע צד ימין למטה, איפה שיש בועת מסנג'ר ורדרדה. אז כן, שם בדיוק גר לו הבוט שיעזור לכם למצא את הטיסה הכי זולה. נסו אותו, הוא מבין עניין.

רק תחליטו לאן, המדריך מוכן

ברצינות עכשיו, אין מדריכים מקיפים כאלה! אוכל, שופינג, אטרקציות, איך מגיעים מהשדה בקיצר הכל. באמת שהכל. רק תגידו לאן ובואו נטוס לשם!

אז לאן הייתם רוצים לטוס?