ביטוח טיסה לחו"ל

ביטוח טיסות לחו"ל בקליק

בשיתוף עם PassportCard

כאשר אנחנו יוצאים מגבולות המדינה אנו למעשה בבעיה במקרים בהם אנו נזדקק לטיפול רפואי בחו"ל. רכישה של ביטוח נסיעות לחו"ל נותנת לנו מענה בדיוק למקרים אלה. במסגרת הכיסויים של הפוליסה תוכלו ללכת לרופא, לבקר בבית חולים, לקבל תרופות בבית מרקחת מקומי ועוד.

בישראל קיימות תוכניות ביטוח רבות ומגוונות ומאוד קשה לצרכן הממוצע לבחור את הביטוח המתאים, אנחנו בסחבוק עשינו שיתוף עם סוכנות ביטוח אנגלמן וחברת פספורטכארד ומציעים לכם את הפתרון האידיאלי.

חברת פספורטכארד הינה מהחברות המתקדמות בישראל המספקת לכם ברכישת הביטוח כרטיס אשראי מגנטי (כרטיס פספורטכארד) שיעודו לשמש אתכם במקרה של תביעה בחו"ל. כל שעליכם לעשות זה להתקשר למוקד, להפעיל את הביטוח ו"לגהץ" את הכרטיס במרפאה.

מה הביטוח של פספורט קארד - סחבוק נותן לכם?

אין השתתפות עצמית

ברוב חברות הביטוח השונות תאלצו להפרד מה-50 דולר הראשונים בעבור הטיפול הרפואי. 

דרך פספורטכארד תוכלו להשתמש בכרטיס ולא להוציא שקל מהכיס.

השתתפות עצמית בנסיעות לחו"ל
זמינות בינלאומית

זמינות בכל מקום בעולם

לא יודעים איפה הרופא הקרוב אליכם? מה עושים שלא מגישים טוב בחו"ל? בדומה לקבוצות שלנו בסחבוק, אין יותר טוב מהדרכה ממישהו שאנחנו סומכים עליו ובשפה שלנו.

כך גם בביטוח פספורטכארד, החברה מספקת לכם מספרי טלפון לחיוג חינם במדינות נבחרות בעולם, אפשרות ליצור קשר בוואטסאפ, אפליקציית פספורטכארד אשר תראה לכם במפה היכן הרופא הקרוב אליכם. ניתן בכל עת להתקשר למוקד החברה – 24/7 ואפילו להתייעץ עם רופא ישראלי.

בלי בירוקרטיה מיותרת​

לא צריך לשלם מהכיס ו"לרדוף" אחרי חברות הביטוח לקבלת החזר כספי. אין דבר יותר מבאס מלחזור מחופשה בחו"ל והתעסק בבירוקרטיה מעייפת מול חברות ביטוח.

בנוסף, לפעמים תשלום הוצאות גבוהות בבתי חולים בחו"ל ממלאת את מסגרת האשראי (הצפופה בין כה ממסעות השופינג ועלות הטיול). תשלום באמצעות כרטיס המגנטי של פספורטכארד ימנע מכם את כל כאב הראש.

בירוקרטיה

אז לאן הייתם רוצים לטוס?