ביטוח טיסה לחו"ל

ביטוח נסיעות סחבוק - ביטוח נסיעות קל!

בשיתוף עם PassportCard

תוך כדי ההכנות לטיסה לחו"ל, הכנת מזוודה, רכישת כסף מזומן והגדרת התוכנית לזמן השהייה מעבר לים אל תשכחו להפעיל ביטוח נסיעות לחו"ל, גם אם טסים ליומיים של שופינג ללא טיולי אקסטרים. מדובר במוצר בסיסי שהוא must ולכן חשוב מאד להפעיל אותו כגיבוי עבור מקרי חולי, אובדן של מזוודה ועוד.

תוך כדי ההכנות לטיסה לחו"ל, הכנת מזוודה, נסיעה לחופשה בחו"ל היא שאיפה של ישראלים רבים המעוניינים ל"חרוש" כמה שיותר מדינות ברחבי הגלובוס. בעידן הלואו קוסט אפשר לממש בקלות מטרה זו, כיוון שאפשר למצוא טיסות זולות למגוון יעדים במחירים זולים מאד וכך לעשות V בנקודה נוספת על מפת העולם.

אנו בסחבוק רוצים להציג לכם את הביטוח המתקדם ביותר מחברת פספורטכארד שמובילים מהפכה של ממש בשוק ביטוחי הנסיעות.

אז למה פספורטכארד?

1. אין צורך להוציא כסף מהכיס

במקרה הצורך, כרטיס פספורטכארד משמש ככרטיס אשראי. בעקבות דיווח על מקרה של אירוע רפואי בחו"ל, אובדן או נזק לכבודה, נציג מוקד החברה מטעין את הכרטיס בסכום הכיסוי ואתם מבצעים באמצעות כרטיס זה את התשלומים הנדרשים. עקב כך אתם לא משתמשים במזומנים שלכם או בכרטיס האשראי האישי שלכם הוצאות לא מתוכננות.

השתתפות עצמית בנסיעות לחו"ל

2. זמינות מוקד 24/7

המוקד ערוך לכל תרחיש ולכן מופעל על ידי צוותים מיומנים 24/7 לאורך כל השנה. לנוחותכם קיימת גם אפשרות לשוחח עם רופא ישראלי להתייעצות וחשיבה משותפת. בכל מקרה של בעיה אשר בעקבותיה יש להפעיל את הביטוח, הלקוחות יוצרים קשר עם המוקד בדרך הנוחה ביותר עבורם:
  • שיחה טלפונית חינם ל 9912* או באמצעות מספר בין לאומי חינם במדינת היעד בה אתם נמצאים.
  • שימוש באפליקציה החדשנית.
  • שיחה בסקייפ.
  • יצירת צ'אט בווטס אפ עם הנציג במוקד.

3. ללא בירוקרטיה

זהו שירות נוח מאד עבורכם אשר אינו מצריך טיפול בירוקרטי כלשהו. תשלמו למרכז הרפואי באמצעות כרטיס פספורטכארד ובכך הסתיימה התביעה. אין כל צורך לאסוף קבלות, להגיש אותן למחלקת התביעות ולהמתין עד שהנציגים של חברת הביטוח יבדקו אותן ויאשרו או לא יאשרו את ההחזר הכספי, דבר הגורר סחבת של ימים ושבועות עד ביצוע ההחזר בפועל.

בירוקרטיה

4. ללא השתתפות עצמית

בנסיבות רבות מחייבים אתכם במסגרת פוליסות אחרות של נסיעות לחו"ל, לשלם דמי השתתפות עצמית בהפעלת ביטוח במקרים של טיפול רפואי בחו"ל. לעומת זאת בפספורטכארד מקבלים הלקוחות את מלוא הסיוע הנדרש תוך פרק זמן קצר, באופן יעיל ומקצועי ללא כל חיוב בגין השתתפות עצמית כך שהלקוח חוסך סכומי כסף ניכרים.

😱

ב-$99 גם לכלב שלך תרצה לקנות כרטיס טיסה

חדש! קבלו למייל טיסות עד $99 שלא מתפרסמות בשום מקום!

אז לאן הייתם רוצים לטוס?