fbpx

ביטוח נסיעות סחבוק

בשיתוף עם PassportCard

תוך כדי ההכנות לטיסה לחו"ל, הכנת מזוודה, רכישת כסף מזומן והגדרת התוכנית לזמן השהייה מעבר לים אל תשכחו להפעיל ביטוח נסיעות לחו"ל, גם אם טסים ליומיים של שופינג ללא טיולי אקסטרים. מדובר במוצר בסיסי שהוא הכרחי ולכן חשוב מאד להפעיל אותו כגיבוי עבור מקרי חולי, אובדן של מזוודה ועוד.

תוך כדי ההכנות לטיסה לחו"ל, הכנת מזוודה, נסיעה לחופשה בחו"ל היא שאיפה של ישראלים רבים המעוניינים לחרוש כמה שיותר מדינות ברחבי הגלובוס. בעידן הלואו קוסט אפשר לממש בקלות מטרה זו, כיוון שאפשר למצוא טיסות זולות למגוון יעדים במחירים זולים מאד וכך לעשות V בנקודה נוספת על מפת העולם.

אנו בסחבוק רוצים להציג לכם את הביטוח המתקדם ביותר מחברת פספורטכארד שמובילים מהפכה של ממש בשוק ביטוחי הנסיעות

אז למה פספורטקארד?

אין צורך להוציא כסף מהכיס

במקרה הצורך, כרטיס פספורטכארד משמש ככרטיס אשראי. בעקבות דיווח על מקרה של אירוע רפואי בחו"ל, אובדן או נזק לכבודה, נציג מוקד החברה מטעין את הכרטיס בסכום הכיסוי ואתם מבצעים באמצעות כרטיס זה את התשלומים הנדרשים. עקב כך אתם לא משתמשים במזומנים שלכם או בכרטיס האשראי האישי שלכם הוצאות לא מתוכננות.

ללא בירוקרטיה

זהו שירות נוח מאד עבורכם אשר אינו מצריך טיפול בירוקרטי כלשהו. תשלמו למרכז הרפואי באמצעות כרטיס פספורטכארד ובכך הסתיימה התביעה. אין כל צורך לאסוף קבלות, להגיש אותן למחלקת התביעות ולהמתין עד שהנציגים של חברת הביטוח יבדקו אותן ויאשרו או לא יאשרו את ההחזר הכספי, דבר הגורר סחבת של ימים ושבועות עד ביצוע ההחזר בפועל.

זמינות מוקד 24/7

המוקד ערוך לכל תרחיש ולכן מופעל על ידי צוותים מיומנים 24/7 לאורך כל השנה. לנוחותכם קיימת גם אפשרות לשוחח עם רופא ישראלי להתייעצות וחשיבה משותפת. בכל מקרה של בעיה אשר בעקבותיה יש להפעיל את הביטוח, הלקוחות יוצרים קשר עם המוקד בדרך הנוחה ביותר עבורם:

  • שיחה בסקייפ
  • שימוש באפליקציה החדשנית.
  • שיחה חינם ל-9912*/מספר בינ"ל חינם במדינת יעד
  • יצירת צ'אט בווטס אפ עם הנציג במוקד

ללא השתתפות עצמית

בנסיבות רבות מחייבים אתכם במסגרת פוליסות אחרות של נסיעות לחו"ל, לשלם דמי השתתפות עצמית בהפעלת ביטוח במקרים של טיפול רפואי בחו"ל. לעומת זאת בפספורטכארד מקבלים הלקוחות את מלוא הסיוע הנדרש תוך פרק זמן קצר, באופן יעיל ומקצועי ללא כל חיוב בגין השתתפות עצמית כך שהלקוח חוסך סכומי כסף ניכרים.

שירות בוטיק ללקוחות סחבוק

אירוע רפואי בחו"ל כמו מחלה או פציעה ואובדן או נזק לכבודה יוצרים מצב בו אתם מרגישים שאתם חסרי אונים, אינכם יודעים מה לעשות, למי לפנות ומה סדר הפעולות.
לנו בסחבוק חשוב לוודא שאתם בידיים טובות ואנחנו גאים להציג לכם את שיתוף הפעולה הייחודי שלנו עם סוכנות ביטוח אנגלמן, אשר מלווה מקצועית מיזם זה ומאפשרת לטסים לחו"ל לרכוש דרכם את פוליסת הביטוח, במחיר זהה לזה המוצע על ידי החברה. אתם תשלמו את אותו המחיר, אך לפחות יהיה לכם גב מאחוריכם, לא חושבים?

חשוב לנו מאוד שבמהלך הנסיעה מעבר לים יהיה לכם שקט נפשי כיוון שיש לכם את הגב האמין והמנוסה של סוכנות ביטוח שהיא אחת מהמובילות בענף ביטוח הנסיעות לחו"ל, כדי למקסם את חווית הנסיעה שלכם.

הצוות המקצועי של סוכנות הביטוח מלווה את כל נוסעי סחבוק הרוכשים פספורטכארד באופן אישי ומסור, בתודעת שירות גבוהה מאד. בכל בעיה שתצוץ תדעו שיש לכם אוזן קשבת ותוכלו לפנות אליהם ולקבל שירות VIP ובוטיק.

😱

ב-$99 גם לכלב שלך תרצה לקנות כרטיס טיסה

חדש! קבלו למייל טיסות עד $99 שלא מתפרסמות בשום מקום!

אז לאן בא לך לטוס?