טסים עם טרולי? שימו לב למדיניות החדשה של חברות הלואוקוסט

טסים עם טרולי? שימו לב למדיניות החדשה של חברות הלואוקוסט

מי שמשתף לא מפחד 💪

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

מדפי המטען בתא הנוסעים קטנים מלהכיל את מזוודות הטרולי של כל הנוסעים. החברות נוקטות אמצעים שונים וגובות גם תשלומים נוספים כדי להתמודד עם הבעיה. חברות התעופה הבינו שהטרולים מסרבלים את הליך הכניסה והיציאה מהמטוס ובעיקר מהווים מעמסה על מדפי המטען שמעל מושבי הנוסעים.

להלן מדיניות כבודת היד העדכנית של חברות הלואוקוסט המובילות בפעילותן בארץ:

✈️ ריינאייר – RyanAir

החברה עדכנה השבוע את מדיניות כבודת היד שלה לפי שני סוגי כרטיסים הניתנים לרכישה מראש:

❎ כרטיס ללא עדיפות (Non Priority) – מעתה כל נוסע יורשה לעלות לתא הנוסעים רק עם התיק הקטן ואילו הטרולי שלו (עד 10 ק"ג) יועבר לתא המטען בבטן המטוס ללא תשלום.

✅ כרטיס עם עדיפות ו-2 תיקי יד (Priority & 2 Cabin Bags) – רק לקוחות שרכשו כרטיס מסוג Priority & 2 Cabin Bags או Plus, Flexi Plus, Family Plus רשאים להביא את שני התיקים שלהם לתא הנוסעים (תיק אחד קטן ותיק או טרולי גדול יותר).

שימו לב לסעיפים הבאים המחייבים את כל סוגי הכרטיסים:

  • תיק קטן (למשל תיק מחשב נייד וכו') לא יעלה על המידות 35x20x20 ס"מ ויש לאכסן אותו בקלות מתחת למושב מולך.
  • התיק השני \ טרולי עד 10 ק"ג צריך להיות מקסימום עד המידות 55x40x20 ס"מ וחייב להתאים לתאי הבדיקה בשער לפני התיוג והכנסה לתא המטען ללא תשלום.

⚠️ אי עמידה בדרישות יגרור חיוב נוסף של £50 (ליש"ט) לכל פריט בשער היציאה ויכול לגרום לעיכובים עבור כל הנוסעים על הסיפון.

✈️ וויזאייר – WizzAir

🎒 החל מ-1 בנובמבר 2018, כל הנוסעים יורשו להביא איתם תיק אחד לנשיאה לתא הנוסעים בגודל מרבי של 40 x 30 x ‏20 ס"מ שיונח מתחת למושב שלפניך.

 נוסעים שירכשו את שירות העלייה המועדפת למטוס – Wizz Priority, יורשו להביא איתם מזוודת טרולי נוספת בגודל מרבי של 55 x ‏40 x ‏23 ס"מ.

🛄 בנוסף, חברת Wizz Air מציעה אפשרות חדשה של תיקים \ מזוודות למסירה בצ'ק-אין עם אפשרות למשקל 10 ק"ג בנוסף לאפשרויות הקיימות של 20 ק"ג או 32 ק"ג.

 שימו לב: ניתן לבצע רכישות בהתאם למדיניות החדשה החל מהיום (10.10.2018) לנסיעות החל מ-1 בנובמבר.

  • לקוחות הנוסעים ב-1 בנובמבר 2018 או לאחריו ורכשו את הכרטיסים שלהם לפני ה-10 באוקטובר ללא העדיפות Wizz Priority, ההזמנה תשודרג עם תיק\טרולי של 10 ק"ג בחינם!
  • לקוחות שכבר רכשו מזוודות בגודל 20 או 32 ק"ג, יתווסף השדרוג של Wizz Priority להזמנה.

✈️ איזיג'ט – EasyJet

החברה החמירה את מדיניות כבודת היד בטיסותיה כבר לפני יותר משנתיים. על פי המדיניות המעודכנת:

❎ כל הלקוחות יכולים להביא עימם תיק אחד! לתא הנוסעים שלא עולה על המידות 56x45x25 ס"מ (כולל ידיות וגלגלים) וללא הגבלת משקל.

✅ נוסע שמחזיק בכרטיס מסוג easyJet Plus או שרכש כרטיס מסוג FLEXI fare או שרכש מושב מסוג Up Front \ Extra Legroom או שהוא טס עם תינוק מתחת לגיל 2 על הברכיים, רשאי להביא עימו תיק קטן נוסף שלא עולה על המידות 45x36x20 ס"מ ויוכל להניחו מתחת למושב שלפניו.

⚠️ שימו לב! לאף נוסע, מלבד יוצאי דופן, לא מובטח כי יוכל לעלות לטיסה עם מטען יד כלשהו, לא משנה מה מידותיו. צוות המטוס יוכל להעבירו עפ"י שיקוליו לתא המטען. לנוסעים המחזיקים בכרטיס מועדון easyJet Plus או הרוכשים כרטיס גמיש או מושב מועדף יש סיכוי טוב יותר לעלות לטיסה עם מטען היד שלהם.

✈️ טראנסאוויה – Transavia

❎ כל נוסע רשאי לקחת מטען יד אחד של מקסימום 10 ק"ג. תיק של מחשב נייד \ מצלמה נחשב תיק נפרד ולכן יש לאחד לתיק אחד לפני העלייה למטוס.

✅ נוסע שרכש כרטיס מסוג Max fare רשאי לקחת שני תיקים. ניתן לבחור מתוך שני גדלים שונים של מזוודות יד:

  1. הובלה מובטחת בתא הנוסעים (התיק יקבל תווית ירוקה): 45x40x25 ס"מ. מונח מתחת למושב.
  2. הובלה לא מובטחת בתא הנוסעים (התיק יקבל תווית אדומה): 55x40x25 ס"מ. מאוכסן בתאים שמעל הראש. במקרים של עומס בתא הנוסעים התיק יישלח לתא המטען ללא תשלום.

⚠️ ראוי לציין כי בכל החברות ללא יוצא מן הכלל, כל התיקים או מזוודות הטרולי החורגים מההרשאה לכבודת יד יישלחו לתא המטען של המטוס והנוסע יחויב בתשלום נכבד.

מאמרים נוספים שיעניינו אותך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

😱

ב-$99 גם לכלב שלך תרצה לקנות כרטיס טיסה

חדש! קבלו למייל טיסות עד $99 שלא מתפרסמות בשום מקום!

אז לאן בא לך לטוס?